Kwatera o Broni Palnej

Vis_wz_35_177515 X 2014r.

Licznie zgromadzeni Chrobracy oraz ich znamienici Goście mieli okazję wysłuchać wykładu pana Karola Nowackiego, prezesa Poznańskiego Stowarzyszenia Strzelców i Kolekcjonerów Broni oraz Ruchu Obywatelskiego Miłośników Broni, którego tematem była procedura uzyskania pozwolenia na broń palną.

Szanowny prelegent podjął się trudu przedstawienia tematu zarówno od strony prawnej jak i praktycznej. I tak przybyli mogli dowiedzieć się gdzie i w jaki sposób starać się o zgodę na posiadanie broni palnej, oraz jak taką broń pozyskać. Poinstruował także obecnych gdzie nauczyć się strzelać (warto zaznaczyć, iż sam prelegent takich lekcji udziela).
Prezentacja wzbudziła tym większe zaciekawienie wśród zgromadzonych, że zademonstrowane zostały również zbiory prelegenta (a raczej pewna ich część), które pod koniec spotkania stały się obiektem zainteresowania wszystkich obecnych.
Dowodem na wzbudzone u słuchaczy zaintrygowanie przedmiotem niech będzie wielość pytań przez nich zadawanych, a dotyczyły one najróżniejszych kwestii, przy czym nie zabrakło i tych poddających w wątpliwość konieczność posiadania broni w dzisiejszych czasach.

Ponieważ jednak wymiana zdań i poglądów jest podstawą zgody, także i ta kwatera zakończyła się szczęśliwie, a wzbogaceni o nową, istotną wiedzę Chrobracy oraz ich goście rozeszli się do domów w pełni usatysfakcjonowani.

Recent Posts
Napisz do nas!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Not readable? Change text.