Funbrush

brush
W środę 22 I K! Chrobria miała przyjemność gościć w swych progach przyszłego inżyniera – Miłosza Cisowskiego, który przeprowadził dla nas kwaterę naukowo – proinnowacyjną.
Miłosz opowiedział zebranym o wielkiej przygodzie, jaką stanowił dla niego oraz jego przyjaciela Adama Roszyka udział w konkursie Open Education Challenge.
Poznańscy studenci zaprezentowali światu Fun Brush – ideę nakładki na szczoteczkę do zębów dla dzieci, która łączy przyjemne (grę komputerową) z pożytecznym (dbałość o higienę jamy ustnej) – i wygrali! Prelegent przedstawił zebranym doświadczenia, jakie zdobył w wielu europejskich stolicach w związku z tym projektem.
Zebrani mogli poznać świat innowacji od kuchni. Nakreślona została szeroka panorama inicjatyw typu start up, należy zaznaczyć, iż wielką wartość wystąpienia stanowił klarowny język, a także nacisk na stronę praktyczną zagadnienia.
Ponadto, każdy z obecnych mógł poznać dalsze losy rozwijanego dotąd projektu. Wielu zadawało spontanicznie pytania, na które prelegent cierpliwie i wyczerpująco odpowiadał.
Recent Posts
Napisz do nas!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Not readable? Change text.