II Bal Chrobrii – 16 II 2019

16 lutego 2019 roku odbył się II Bal Chrobrii w Galerii u Jezuitów przy ul. Dominikańskiej. Choć jeszcze w przed dzień dopieszczaliśmy ostatnie szczegóły, zawieszaliśmy ostatnie balony i stawialiśmy ostatnie kieliszki, to nie poszło to na marne. Kolejny Bal Chrobrii był naszym organizacyjnym zwycięstwem. Monumentalna sala, piękny wystrój, olśniewające oświetlenie one wszystkie witały wraz z Prezesem przed salą gości.

Rozpoczęliśmy o godzinie 19:19 odśpiewaniem jakże akademickiej pieśni Gaudeamus Igitur, następnie kilka słów przekazał nam główny koordynator tegorocznego balu Com! Mateusz Kaczmarek. Po tym otwarciu przyszedł czas na to na co wszyscy czekaliśmy od roku.

Tańców nie było końca, a wybitni muzycy z Golden Collective poruszali wspaniałymi dźwiękami całą salę. W kuluarach panowały rozmowy i śmiechy, radości z karnawału nie było końca.

W następnych godzinach zatańczyliśmy poloneza oraz  walca świetlanego, a w międzyczasie przeprowadziliśmy loterię charytatywną. Kiedy wybiła północ zabawy jeszcze nie było końca, choć musieliśmy pożegnać naszych muzykantów, wszyscy staraliśmy się bawić dalej w najlepsze. Bal zakończyliśmy po chrobracku, gdy ptaki za oknem ćwierkać poczynały i choć wrzawa ucichła a kurz opadł mamy nadzieję, że wszyscy nas dobrze będą wspominać i chętnie się z nami spotkają z okazji kolejnego Balu Chrobrii.

Z tego miejsca pragniemy szczególnie podziękować Rektorowi UAM oraz Fundacji Niepodległa za objęcie naszego wydarzenia honorowym patronatem, Karolowi Wojtaszkowi z AppUnite za finansowe wsparcie oraz tacie Com! Oliwiera Pomesa za wyśmienity catering.

 

Recent Posts

Leave a Comment

szesnaście − 13 =

Napisz do nas!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Not readable? Change text.