Fidułka karnawałowa i nie tylko…

♦ Nie samą nauką student żyje! Biorąc sobie do serca ową mądrość w K! Chrobrii ostatnie dni upłynęły na zabawie karnawałowej i wykorzystaniu ostatniej chwili relaksu przed maratonem sesyjnym.
♦ W piątek 26.01. w murach naszej kwatery odbyła się fidułka karnawałowa, w trakcie której zebrani barwiarze i fuksy mogli ostatni raz przed egzaminacyjnymi zmaganiami wspólnie użyć żywota przy złocistym trunku. Giermkowie skrzętnie wypełniali powinności, rycerze popisywali się umiejętnościami wokalnymi a filistrzy przypominali sobie stare dzieje studenckie. Dziękujemy K! Baltii za wspólną zabawę.
♦ Z kolei 31.01. w ramach alternatywy dla tradycyjnych kwater naukowych udaliśmy się na bowling. Comilitoni i fuksy zaciekle acz przyjacielsko konkurowali o największa liczbę punktów w dwóch zespołach. Jak zwykle sportowe zmagania przebiegły w radosnej atmosferze.
♦ Życzymy wszystkim studentom w trwającej obecnie sesji zdania egzaminów w pierwszym terminie i zapraszamy na wydarzenia na kwaterze K! Chrobria w semestrze letnim!
Recent Posts

Leave a Comment

18 + osiemnaście =

Napisz do nas!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Not readable? Change text.