Koncert Jacka Kowalskiego z okazji Święta odzyskania niepodległości

Tegoroczne obchody rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości obchodziliśmy w szczególny sposób. W wigilię naszego narodowego święta, 10 XI 2022 r. spotkaliśmy się w chrobrackim, rodzinnym gronie na koncercie Pana Jacek Kowalski, który uraczył nas tego wieczoru wykonaniem repertuaru pieśni patriotycznych przy akompaniamencie gitarzysty – Pana Wojciecha Winiarskiego.

Koncert ten miał szczególny charakter, bowiem przybrał formę wspólnego śpiewania bardziej lub mniej znanych utworów wraz z mistrzem. Podczas występu nie zabrakło również wielu ciekawych i charakterystycznych dla występów Pana Jacka Kowalskiego okolicznościowych gawęd związanych z każdą pieśnią.

Obchody Święta Niepodległości były także doskonałą okazją do odbycia wielu ciekawych rozmów z artystą, a także do zaopatrzenia się w książki oraz płyty z dedykacjami autora, a to wszystko przy okolicznościowym poczęstunku. ????
Serdecznie dziękujemy Panu prof. Jackowi Kowalskiemu za przyjęcie naszego zaproszenia oraz uraczenie nas wspaniałym występem, który niewątpliwie zapisze się w pamięci Chrobraków na kartach naszej aktywności.

 

Recent Posts

Leave a Comment

jeden × 1 =

Napisz do nas!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Not readable? Change text.