Fidułka fuksowska 13 V 2023

Przewrót majowy w Chrobrii❓

W ubiegłą sobotę 13 maja na kwaterze K! Chrobrii odbyło się niezwykle rzadkie wydarzenie w życiu korporacyjnym, albowiem wyjątkowo na jeden wieczór hierarchia korporacyjna została wywrócona do góry nogami. Zgromadzeni na sali biesiadnej barwiarze i giermkowie okolicznościowo zamienili się starszeństwem i funkcjami podczas wyjątkowej fidułki coetusowej.

Urządzenie zostało zarówno zorganizowane jak i przeprowadzone przez izbę giermkowską K! Chrobrii. Fuksy zasiadły przy stole prezydialnym i kontrariach oraz miały okazję przedwczesnego szmolisowania, natomiast rycerze i filistrzy skrzętnie wypełniali obowiązki, z którymi parali się jeszcze przed wybarwieniem na członków pełnoprawnych, a ponadto pięknie fiducitowali oddając honory organizatorom. W trakcie przedniej zabawy starzy barwiarze przypomnieli sobie wczesne lata złotej przygody akademickiej, zaś giermkowie mogli poczuć przedsmak przyszłego życia korporacyjnego w pełnej krasie. Niniejsze święto fuksowskie zostało ponadto wzbogacone przyjęciem w szeregi ławy giermkowskiej nowego adepta.

Gratulujemy naszym fuksom organizacji i pomysłowego przeprowadzenia tak świetnego urządzenia, który zaowocował w wyborną zabawę i spędzony czas dla wszystkich przybyłych!

 

Recent Posts

Leave a Comment

dziewięć − 2 =

Napisz do nas!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Not readable? Change text.