Zabawa Karnawałowa

W minioną sobotę 16 stycznia w Sali Lustrzanej Domu Kultury Kolejarza odbyła się zorganizowana przez Komitet Organizacyjny K! Chrobria Zabawa Karnawałowa. Do odrodzenia przedwojennej tradycji doszło 2 lata temu, kiedy odbył się pierwszy wieczorek taneczny w kwaterze Korporacji.

Głód dobrej zabawy oraz tęsknota za tańcami przyczyniły się walnie do organizacji Zabawy Karnawałowej i rozbudowania jej formy w 2016 roku. Ciężar przygotowań spadł na barki wspomnianego Komitetu Organizacyjnego w osobach: fil! J. Terki, com! M. Krawczyka oraz fuksa M. Kaczmarka, którzy prace przygotowawcze (chociażby wystrój sali) kończyli – ku chwale rozrywki! – dzień wcześniej w godzinach nocnych.

Sala Lustrzana, dobrze znana Chrobriakom z komerszu XC – lecia K! Chrobria, w roli parkietu sprawdziła się znakomicie,a przygotowane dekoracje wzbudzały podziw pośród przeszło 50 uczestników. Zwłaszcza dwa sznury balonów w barwach Korporacji pociągniętych w poprzek Sali spotkały się z uznaniem gości zabawy.

Oprawa muzyczna dostosowana była do potrzeb grup tanecznych, toteż nikt narzekać na brak odpowiadającej mu muzyki nie mógł. Ciesząc się wzajemnym towarzystwem oraz przednią atmosferą, bawiliśmy się do późnych godzin nocnych. O której ostatnie pary opuszczały parkiet – autor nie wie, gdyż ze względu na powrót do domu sam musiał opuścić Zabawę około godziny 2:00. Do tego czasu parkiet pozostawał pełen uczestników…

Komitetowi Organizacyjnemu składam serdecznie podziękowania za przygotowanie Zabawy Karnawałowej!

Niech żyje bal!

Recent Posts
Napisz do nas!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Not readable? Change text.