Referat com! Tomasza Tomaszewskiego – 9 XII 2020

„Szczotka, pasta, kubek, ciepła woda. Tak się zaczyna wielka przygoda” – napisała kiedyś Wanda Chotomska, a zaśpiewały „Fasolki”. Tej właśnie tematyki dotyczył referat com! lek. dent. Tomasza Tomaszewskiego.

„Stomatologia? Z czym to się je?” — tak brzmiał bowiem tytuł kwatery naukowej, którą com! Tomaszewski, młody ale doświadczony lekarz dentysta, wygłosił 9 grudnia. Podzielił się on wieloma ciekawymi i istotnymi informacjami na tematy, które zajmują go od lat. Szeroko przedstawił zagadnienia związane z implantami, plombami ale nie tylko! Licznymi ilustracjami oraz zdjęciami przez siebie wykonanymi upiększył bardzo zajmującą prezentację, dostarczając solidnej wiedzy i ciekawostek na, wydawałoby się, błahy temat, jakimi są zęby.

Com! Tomasz Tomaszewski omówił także to, w jaki sposób dbać o codzienną higienę jamy ustnej. Nikt przecież nie chce pewnego dnia obudzić się z bólem zębów, którego zlikwidowanie będzie kosztowało wiele czasu, bólu i pieniędzy. Nie chcieli tego także słuchacze wykładu, zarzucający prelegenta licznymi pytaniami, z którymi ten poradził sobie znakomicie.
Pamiętajcie, żeby dbać o swoje zęby!

Korporacja Akademicka Chrobria — Vivat! Crescat! Floreat! In aeternum!

Recent Posts

Leave a Comment

jeden × 1 =

Napisz do nas!

Masz pytania? Chętnie odpowiemy.

Not readable? Change text.